Dyżury przewodniczącej

Wójcie mam pytanie kiedy pelni dyżury w gminie przewodniczaca rady, z informacji podanych na drzwiach wynika ze ma byc we wtorki. Bylam juz kilka wtorkow pod rząd i niestety jej nie zastałam. Czy nie powinna byc dostepna w ten dzień żeby wysłuhać problemy mieszkanców? To jest troche kpina robiona z ludzi przez nią. Czy w gminie nie są prowadzone jakies rejestry dyzurów przewodniczacej? Za co ona bierze pieniadze pochodzące z naszych podatków?! Prosze o wyjaśnienie mi tej sprawy.


Szanowna Pani!

W odpowiedzi na zadane pytanie informuję, że dyżury pełnię we wtorki od godziny 14:30 do 16:00.

Staram się być w każdy wtorek w wyznaczonych godzinach. Jeśli z przyczyn niezależnych ode mnie nie mogłam dyżurować we wtorek, to byłam do dyspozycji mieszkańców następnego dnia od godz. 14:00 do 15:30. O swojej nieobecności informowałam p. Sekretarz lub Sekretariat, zostawiając wiadomość o przełożeniu dyżuru na następny dzień.

Owszem, przyznaję, że zdarzyły sie dyżury z nieobecnością i nieodpracowane, tj. 9 kwietnia 2019 r. (zdarzenie losowe), 30 lipca 2019 r. (uczestnictwo w pogrzebie), 10, 17 września 2019 r. (zwolnienie lekarskie).

                                                                               Z poważaniem

Przewodnicząca Rady Gminy Dzwola

Urszula Kaproń